Bestair
et
ru
Ettevõttest

Bestair on kütte-, jahutus- ja ventilatsiooniseadmete müügi, paigalduse ning hooldusega tegelev Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on tegutsenud edukalt 20 aastat. BESTAIR on esindatud Eestis, Lätis, Leedus ja Skandinaavias. Meie poolt esindatavateks kaubamärkideks on Panasonic, Samsung, Toshiba, LG, Stiebel Eltron jt. Oleme meie ettevõtte poolt esindatavatele kaubamärkidele ka ametlik teeninduskeskus, mis tagab operatiivse varuosade tarne ja garantiitööde reklamatsioonide käsitlemise.


Soovime pakkuda oma klientidele kvaliteetseid tooteid ja teenuseid projekteerimisest paigaldamiseni. Teeme koostööd usaldusväärsete koostööpartnerite ja oma ala professionaalidega. Parima kvaliteedi tagamiseks müüme ja esindame ainult kvaliteetseid tooteid ning kaubamärke. Sellest sõltuvalt pakume meie poolt müüdavatele seadmetele täisgarantiid isegi kuni 5 aastat.


Meie ettevõtte jaoks on oluline olla oma klientidele pikaajaline ja usaldusväärne koostööpartner. Peame oma tegevuse juures äärmiselt oluliseks ka järelteenindust. Sellest tulenevalt hoiame oma klientidega pidevat kontakti, et tagada maksimaalne kliendirahulolu ja seadmete laitmatu töö. Korrapärane hooldus ja kvaliteetne montaaž on need, mis tagavad seadmete pikaajalise ja tõrgeteta töö. Müügitehinguga ei lõppe meie koostöö kliendiga, vaid see on algus edaspidi jätkuvale koostööle. Meie sooviks on müüa Teile usaldust!

Ettevõtte usaldusväärsusest annavad kinnitust meie poolt esindatavad kaubamärgid ning teostatud tööde ja klientide loend, mille leiate meie kodulehelt.

Küsimuste tekkimisel oleme meelsasti nõus neile vastama ja Teid abistama.