Bestair

Ettevõttest

Bestair on Eesti ettevõte, mis on spetsialiseerunud kütte-, jahutus- ja ventilatsiooniseadmete müügile, paigaldamisele ja hooldusele. Oleme uhked selle üle, et oleme juba üle 20 aasta pakkunud oma klientidele tipptasemel lahendusi. Lisaks Eestile oleme esindatud ka Lätis, Leedus ja Skandinaavias, et viia meie kvaliteettooted ja -teenused veelgi rohkemate inimesteni.


Bestair esindab soojuspumpade valdkonna kvaliteetsemaid kaubamärke nagu Panasonic, Samsung, Stiebel Eltron, Pioneer, Cooper&Hunter ja teised. Olles nende kaubamärkide ametlikud teeninduskeskused, saame pakkuda oma klientidele ka operatiivset varuosade tarnet ja tõhusat garantiiteenindust.


Meie peamine eesmärk on pakkuda kvaliteetseid tooteid ja teenuseid, mis ületavad klientide ootusi. Bestairi meeskond koosneb usaldusväärsetest koostööpartneritest ja valdkonna ekspertidest, kes tagavad teile parima võimaliku teeninduse ja ei tee järeleandmisi kvaliteedis. Seetõttu valime ka oma tooteid hoolikalt, et saaksime pakkuda ainult tõestatud kvaliteediga seadmeid ja kaubamärke ning täisgarantiid kuni 5 aastat.


Meie ettevõtte jaoks on oluline olla oma klientidele pikaajaline ja usaldusväärne koostööpartner. Peame oma tegevuse juures äärmiselt oluliseks ka järelteenindust. Hoiame oma klientidega pidevat kontakti, et tagada maksimaalne kliendirahulolu ja seadmete laitmatu töö. Korrapärane hooldus ja kvaliteetne montaaž on need, mis tagavad seadmete pikaajalise ja tõrgeteta töö.


Soovime, et seadme müügitehinguga saaks alguse pikemaajaline usaldusel baseeruv koostöö. Meie usaldusväärsust tõestavad lisaks  esindatavatele kaubamärkidele ka meie seniste klientide kõrge rahulolu. Kui soovite lisateavet meie tööde ja klientide kohta, leiate need meie kodulehelt.


Kui teil tekib küsimusi, siis oleme alati valmis vastama ja teid abistama.