Bestair

Maakütte hooldus

Maaküte on üha enam kasutust leidev küttelahendus. Nagu juba nimigi ütleb, ammutatakse selle süsteemi puhul soojusenergiat maapinna seest. Hoone ümber ülemistesse maakihtidesse paigaldatakse maakütte kollektor ehk maaküttetoruMaakütte kollektor on täidetud spetsiaalse vedelikuga, mis ammutab maapinnast soojusenergiat ja suunab selle maasoojuspumpa. Sealt edasi liigub soojaenergia hoones asuvatesse küttekehadesse. Maha jahtunud vedelik suunatakse uuesti maa alla soojenema.


Maakütte eelised

Põhiliseks maakütte eeliseks on kasutajamugavus ja soodne jooksev maakütte hind. Kogu maakütte süsteemi on võimalik juhtida vaid ühe puldiga. Modernsemad BestAir pumbad on varustatud ka internetimooduliga, mille kaudu on maasoojuspumpa võimalik opereerida nutitelefonist ja kodust eemal olles. Madala müratasemega maasoojuspumbad on sealjuures täiesti tuleohutud. Maasoojuspump töötab suurepäraselt nii radiaatorite kui ka põrandaküttega. Oluliseks eeliseks on ka süsteemi keskkonnasäästlikkus. Kütmisel ei teki suitsu, tuhka ega tolmu. Samuti ei ole maakütet kasutades vaja välja ehitada spetsiaalset tulenormidele vastavat katlaruumi ega lisaruumi küttematerjali hoiustamiseks.


Maasoojuspumba hooldus

Maasoojuspumba üheks lisaeeliseks on väga lihtne igapäevane hooldus. Ainus lisatöö, mida tuleks kasutaja poolt iga 2-6 kuu tagant teha on mudafiltrite puhastamine. BestAir poolt müüdavad seadmed on varustatud ka targa vea otsingu süsteemiga – seega mingite vigade ilmnemisel annab masin sellest ise teada. Parima tulemuse saavutamiseks pikaajaliselt tasub igal aastal lasta pump spetsialistil üle vaadata. BestAir spetsialistide poolt pakutav maakütte hooldus sisaldab täiskontrolli süsteemile. Kontrollime üle kõik elektriseadmed ja ühendused, puhastame vajalikud hüdraulika komponendid ja veendume kogu süsteemi korrasolekus. Vajadusel vahetab spetsialist välja mittetöötavad osad.

Telli Bestair seadmete hooldus siit.

Küsi lisa eksperdilt!
Õhk-vesi, maasoojuspumbad, päikeseenergia